Over Forinn


De toegevoegde waarde van Forinn bestaat uit een klantgerichte benadering, prima service en een uitgebreid assortiment van uitstekende producten. Wij werken voortdurend aan de verbetering van onze producten en diensten. Hierdoor willen wij nu en in de toekomst een organisatie zijn die precies op de behoeften van jouw onderneming kan inspelen.

Forinn streeft ernaar om samen met jou "buitengewoon goed te zijn in alles voor binnen".

Heb je een vraag of opmerking laat het ons weten!

Klik hier voor onze algemene verkoop- en leveringsvoorwaarden.

Hoofdvestiging
Forinn Asten
Industrielaan 10
Postbus 36
5720 AA Asten

T 0493 - 67 11 67
F 0493 - 67 11 99
verkoop@forinn.nl

Openingstijden:

maandag t/m donderdag: 08.00 uur - 17.30 uur
vrijdag: 08.00 uur - 17.00 uur

Organisatie:
Directie

Richard Bosveld     r.bosveld@forinn.nl

Key-account manager
Ruud Huisman     r.huisman@forinn.nl

Commercieel Directeur
Yvonne Brok     y.brok@forinn.nl

Productmanagers
Vloeren & vloertechniek:    Joost Heijnen    j.heijnen@forinn.nl
Raamtechniek:    Linda Halsema-Obdeijn    l.halsema@forinn.nl

Marketing & Communicatie
Arnt Braakenburg    a.braakenburg@forinn.nl
Jaimie Kuiper    j.kuiper@forinn.nl

Debiteurenbeheer
Ans Bukkems     a.bukkems@forinn.nl
Marga van de Heijden     m.vandeheijden@forinn.nl

Verkoop binnendienst     verkoop@forinn.nl

Forinnstores


Laden
Laden