Over Forinn


Forinn B.V. is een landelijk opererende groothandel met een compleet assortiment voor professionele vloer- en raamafwerking voor de Woning-, Projectinrichting en Parketspeciaalzaken. De toegevoegde waarde van Forinn bestaat uit een klantgerichte benadering, optimale service en een uitgebreid assortiment van uitstekende producten in A-merken en private labels zoals Saffier vloeren, Nuance raamdecoratie en Wepro rail & roede en horrenprogramma. Forinn werkt voortdurend aan de verbetering van producten en diensten en streeft ernaar om samen met hun klanten “buitengewoon goed te zijn in alles voor binnen”. De hoofdvestiging is gesitueerd in Asten. Daarnaast zijn er Forinnstores in Den Bosch, Hoofddorp, Hengelo, Hoogeveen, Nieuwegein, Nuth, Ridderkerk en Zwolle.

Forinn, partner voor vloer & raam.


Heb je een vraag of opmerking laat het ons weten!
Klik hier
voor onze algemene verkoop- en leveringsvoorwaarden.

Hoofdvestiging
Forinn Asten
Industrielaan 10
Postbus 36
5720 AA Asten

T 0493 - 67 11 67
F
0493 - 67 11 99
E
 algemeen@forinn.nl



Openingstijden:

maandag t/m donderdag: 08.00 uur - 17.30 uur
vrijdag: 08.00 uur - 17.00 uur

Organisatie:
Directeur

Harry Elshof | h.elshof@forinn.nl

Commercieel Directeur
Yvonne Brok |  y.brok@forinn.nl

Key-account manager

Ruud Huisman | r.huisman@forinn.nl

Productmanagers
Vloeren & vloertechniek: Joost Heijnen | j.heijnen@forinn.nl
Raamtechniek: Linda Halsema-Obdeijn | l.halsema@forinn.nl

Marketing & Communicatie
Arnt Braakenburg | a.braakenburg@forinn.nl
Jaimie Kuiper | j.kuiper@forinn.nl

Debiteurenbeheer
Ans Bukkems | a.bukkems@forinn.nl
Marga van de Heijden | m.vandeheijden@forinn.nl

Verkoop binnendienst
verkoop@forinn.nl

Forinnstores

Laden
Laden