Regionale ForinnStores

Dichtbij, compleet en voordelig.  In de Forinnstores tref je een compleet uitleveringsprogramma voor professionele raam- en vloerafwerking.

Kom eens een kijkje nemen, de producten beoordelen of een demonstratie van producten krijgen, inclusief pasklaar advies. Het assortiment is altijd actueel en voordelig geprijsd.

Forinn levert niet rechtstreeks aan particulieren.

Forinn is verspreid door Nederland en heeft in totaal 8 vestigingen.
Openingstijden: maandag t/m vrijdag: 08.00 uur - 16.30 uur


ForinnStore Den Bosch

Afrikalaan 12e

5232 BD 's-Hertogenbosch

T 073-6480211

F 073-6480212

denbosch@forinn.nl





ForinnStore Hengelo

Wegtersweg 14-8

7556 BR Hengelo

T 074-2428734

F 074-2500278

hengelo@forinn.nl





ForinnStore Hoofddorp

Graftermeerstraat 30

2131 AC Hoofddorp

T 023-5653539

F 023-5653540

hoofddorp@forinn.nl





ForinnStore Hoogeveen

Dr. Anton Philipsstraat 7

7903 AL Hoogeveen

T 0528-240415

F 0528-231401

hoogeveen@forinn.nl





ForinnStore Nieuwegein

Overijsselhaven 119

3433 PH Nieuwegein

T 030-2546141

F 030-2545047

nieuwegein@forinn.nl





ForinnStore Nuth

Economiestraat 4b (Parkstad 191)

6361 KD Nuth

T 045-5778136

F 045-5778576

nuth@forinn.nl





ForinnStore Ridderkerk

Pottenbakkerstraat 30

2984 AX Ridderkerk

T 0180-410305

F 0180-463886

ridderkerk@forinn.nl





ForinnStore Zwolle

Ossenkamp 2G

8024 AE Zwolle

T 038-4580002

F 038-4541630

zwolle@forinn.nl



Laden
Laden